Menüü

Hestia Hotel Ilmarine

MERE PIIRIL, LINNA SÜDAMES

MEIE HOTELL

Hotellist

Hotell asub Tallinna vanalinna jalamil ja populaarse Kalamaja linnaosa ääres. Meie külalised hindavad mugavust ja head asukohta koos erilise atmosfääriga – hoone avar sisemus jutustab selle põnevast tööstuslikust ajaloost. Samuti algab omapärane Kalamaja linnaosa hotelli kõrvalt, pakkudes mitmeid kohalikke populaarseid restorane.

Broneeri kohe

Toad

105 külalistuba interjööriga, mis kajastab selle tööstuslikku minevikku, pakkudes samas hubast mugavust.

Broneeri kohe Loe lisa

Restoran

Meie restoran pakub Kalamajas populaarseks muutunud  à la carte tänavatoidumenüüd. See asub hotelli esimesel korrusel ja on eraldatud kahte ossa: baariala on hubane lounge mugavate diivanite ja pehme valgusega, kus saate lõõgastuda ja oma jooke, snäkke või toite nautida koos kolleegide, sõprade või perekonnaga.

Restoran on avatud:

E-P 12.00-22.00

Restoranis pakutakse ka hotelli külastajatele rikkalikku buffet hommikusööki.

Hommikusöögi ajad:

E-R 07.00-10.00
L-P, riiklikud pühad 08.00-11.00

Menüü Joogimenüü

 

Koosolekute ruum

Värskelt renoveeritud koosolekute ruum on varustatud kõigi kaasaegsete mugavustega, sh andmeprojektori, tasuta juhtmevaba internetiühendusega, pabertahvli ja markeritega. Ruumis on loomulik valgus ja see on eraldatud hotelli kärarohkematest osadest, et pakkuda tööatmosfääri jaoks vajalik rahu ja valgus. Erinev paigutus ruumis maksimaalselt 35 inimese jaoks on saadaval vastavalt teie vajadusele.

Küsi pakkumist

Jõusaal

Hestia Hotel Ilmarines on meil tasuta jõusaal, et hoida teid värske ja tervena.

Avatud: iga päev

 

Parkimine

Hotelli privaatne parkimisala maksab 15 eurot päevas (kohti on võimalik eelbroneerida lisatasu eest ja need on saadaval vastavalt võimalusele). Küsige saabudes parkimisluba vastuvõtust. Hestia Hotel Ilmarine ei ole vastutav sõidukile parkimise ja sõitmise ajal põhjustatud mis tahes kahjude eest.

 

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 0,6 km
  • Kaugus rongijaamast – 0,9 km
  • Kaugus lennujaamast – 4,5 km
  • Kaugus bussijaamast – 3,2 km
  • Kaugus Tallinna vanalinnast – 0,5 km
  • Kaugus lennusadamast – 1,2 km

 

 

HOTELLI ERIPAKKUMISED