Izvēlne

Hestia Hotel Jugend

ELEGANTS MĀJĪGUMS JŪGENDA VĒSTURĒ

MŪSU VIESNĪCA

INFORMĀCIJA PAR VIESNĪCU

Viesnīca atrodas cienījamā pilsētas rajonā. Rīgas daļa, kas ir pazīstama ar savām jūgendstila ēkām un daudzām ārvalstu vēstniecībām, un atrodas tikai desmit minūšu pastaigas attālumā no vecpilsētas. Privātās un mierīgās atmosfēras dēļ esam ideāla izvēle biznesa ceļotājiem.

REZERVĒT

NUMURI

Visi mūsu 88 numuri gaida jūs Rīgā.

REZERVĒT LASĪT VAIRĀK

 

RESTORĀNS

Restorānam Eleven ir mājīga lounge zona un delikāta atmosfēra à la carte zonā. Restorāns piedāvā daudzveidīgu starptautisku radošu ēdienkarti.

Izvēlne

 

SAPULČU TELPA

Sapulču telpa ar dabīgo apgaismojumu ir aprīkota ar visām ērtībām, t. sk. datu projektoru, bezmaksas bezvadu interneta savienojumu, papīra tāfeli un marķieriem, kā arī gaisa kondicionieri. Telpas dažādais iekārtojums, maksimums, 35 cilvēkiem, ir pieejams atbilstoši jūsu vajadzībām. Kafijas pauzes, pusdienas un vakariņas var iepriekš pasūtīt no mūsu restorāna.

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Spa

Ienesiet komfortu, līdzsvaru un iekšējo mieru savā dzīvē, ķermenī un prātā. Jūs gaida unikālas spa programmas: mitrināšana, pretnovecošanās procedūras, kā arī attīrošas procedūras jūsu sejai un ķermenim. Spa centrs ir koncentrējies uz ekskluzīvu Francijas ādas kopšanas zīmolu PAYOT un MATIS piedāvāšanu. Mūsu sertificētie spa speciālisti palīdzēs jums izvēlēties programmu, kas būs jums tieši īstā un parūpēsies par visām jūsu vajadzībām.

Atvērts:
10.00 līdz 19.00 (O-Sv)
Slēgts pirmdienās un dažās banku brīvdienās

Kontakti:
Tālruņa numurs: +371 6763 1704 or +371 2832 2922
E-pasta adrese: spa@mirabella.lv
www.mirabellaspa.lv

AUTOSTĀVVIETA

Viesnīcas viesi var novietot savus automobiļus viesnīcas iekšpagalmā pēc pieejamības vai tuvumā esošajā stāvlaukumā, aptuveni 200 m attālumā no viesnīcas. Stāvvietas maksa ir 12 eiro dienā, par stāvvietu var norēķināties tieši viesnīcā. Iepriekšēja rezervācija nav nepieciešama.

Motocikli un velosipēdi var tik novietoti drošā viesnīcas iekšpagalmā.

ATRAŠANĀS VIETA

  • Attālums no tuvākā pārtikas veikala 0.06 km
  • Attālums no Vecrīgas 1.0 km
  • Attālums no Arēnas Rīga 1.3 km
  • Attālums no ostas – 1,3 km
  • Attālums no dzelzceļa stacijas – 1,8 km
  • Attālums no lidostas – 10,6 km
  • Attālums no autoostas – 1,8 km

PIEDĀVĀJUMI

Ziemassvētki Rīgā

Ziemassvētki Rīgā ir patiesi burvīgi un mēs esam sagatavojuši ko īpašu tieši jums, lai to sajustu. Palieciet un izbaudiet brīnišķīgo svētku sajūtu šoziem!

LASĪT VAIRĀK

99Cena no