Menüü E-pood

Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Kaunis loodus, rohkete võimalustega spaahotell

MEIE HOTELL

ILUÕHTU HIBISCUS SPA´S 8.03.

Kutsume kõiki naisi naistepäeval koos sõbrannadega meie juures toredat õhtut veetma. Iluõhtu raames viime teid kurssi värskete uudistega  näo-ja kehahoolduste ning spaarituaalide maailmast. Kõik üritusel osalejad saavad sel õhtul osta soodushinnaga Cinq Mondes ilu – ja hooldustooteid ning tellida lausa -20% soodsamalt Hibiscus Spa hoolitsusi. Ja mis peamine – üritus on kõigile TASUTA. Kohtade arv on piiratud. Vajalik on eelnev registreerumine.

Loe täpsemalt…

Naudi imelist Laulasmaad sõbrapäeva eripakkumistega üksi, sõpradega või kogu perega!  Sõbra hinnaga saab meie e-poest osta nii spaa külastuse koos majutusega peamajja 75 €/ 1 öö/ 2 in või rannaresidentsi 65 €/ 1 öö/ 2 in ja vee- ja saunakeskuse 10 korra kaardi.  Pakkumised kehtivad kuni 17.02. või kuni tooteid  jagub. Erihinnaga tooteid on müügis on piiratud kogus. Täpse pakkumiste info leiad meie e-poest.

Kutsume Sind sõbrapäeva tähistama a` la carte restorani Wicca, kus meil on kuni 17.02. “3- käiguline sõbrapäeva erimenüü”.

Külasta e-poodi

ARMASTUSEGA LAULASMAALT

Veebruar on Laulasmaal armastusekuu. Kutsume ka teid, meie armsad sõbrad, jagama armastust ühel või teisel viisil. Märkame lähedasi ja valmistame neile rõõmu väikeste meeldejäävate hetkedega.

Loe lähemalt…

 

HOTELLI JA SPAA ERIPAKKUMISED

Armastusega Laulasmaalt

Veebruar on Laulasmaal armastusekuu. Kutsume ka teid, meie armsad sõbrad, jagama armastust ühel või teisel viisil. Märkame lähedasi ja valmistame neile rõõmu väikeste meeldejäävate hetkedega.

Vaata pakkumist Broneeri

99hind alates

Hoolitsustega puhkus Talvenauding 2 ööd

Aeg on pakkuda oma kehale soojendavat puhkust ning panna see jälle särama. Puhkus Hestia Hotel Laulasmaa Spa-s ootab!

Vaata pakkumist Broneeri

199hind alates

Romantikahetked Laulasmaal

Romantiline puhkus Laulasmaal koos majutuse, hommikusöögi, romantilise õhtusöögi ja vee- ja saunakeskuse külastusega.

Vaata pakkumist

229hind alates

Hotellist

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu.
Kõigest 30 minuti kaugusel Tallinnast oleme teie jaoks kõrvale pannud pisut puhkust, mugava olme, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist, loominguliselt töise aura ning imeilusa liivaranna koos rannaroosidega…

Broneeri

TOAD

Hotelli peamajas ja kõrval asuvas privaatsemas Rannaresidentsis on kokku 147 hotellituba, mis pakuvad mõnusaid puhkehetki nii perele, sõpradele, paaridele kui ka konverentsikülalistele. Kõikidest tubadest avaneb imeilus vaade männimetsale või merele.

Broneeri Loe lisa

Spa & lõõgastus

Pole midagi kosutavamat, kui hetked iseendale. Ilurituaalid, spaamõnud ja mõnusa leiliga saunad…

Broneeri hoolitsus

 

Aktiivne puhkus

Hea toonus on ikka olnud rõõmsa tuju alus. Laulasmaal juba aktiivse puhkuse võimalustest puudust ei tunta.

Loe lisa

 

Söök & jook

Rõõsa jume ja pakatav tervis saavad aluse korralikust toidust. Laulasmaal on kõikides roogades tunda peakokk Angelica Udekülli tähelepanu. Road on valmistatud eelkõige kodumaisetest värsketest saadustest. Vaid Laulasmaa köögile omane salapära ja vägi pärineb aga hotelli ürdiaia ning ümbritsevate metsade andidest.

 

Konverentsid & üritused

Pilved on nagu mõtted – need liiguvad eri suundades ning muutuvad ajas. Neid on suuri ja märgilisi, õhuilisi ning mänglevaid, teravaid ja kirkaid….
Just pilvedest on inspireetitud meie 9 konverentsisaali, kandes ka kõlavaid pilveliikide nimesid Cirrus, Stratus jne. „Pea pilvedes“ on imeline rännak. Eriti Laulasmaal.

Küsi pakkumist Loe lisa

Parkimine

Kõigil külastajatel on võimalik parkida Kloogaranna tee ääres asuvas Laulasmaa spaa valveta parklas P1, mis mahutab kuni 200 autot.
Lisaks asub hotelli kõrval 84 kohaga valveta parkla P2, kus on lubatud parkida VAID hotellis majutuvatel klientidel.

VAATA PARKIMISE SKEEMI

 

Asukoht

Hestia Hotel Laulasmaa Spa asub mere ääres mändide all, vaid 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Meie juurde saab:

  • Estonia peatusest (Solarise keskuse kõrvalt) marsruuttaksoga number 237
  • Balti Jaamast bussidega number 126127 või 128

Soovi korral pakume transfeeri individuaalklientidele ja gruppidele, palun pöörduge telefonil +372 6870 888 või booking.laulasmaa@hestiahotels.ee

Loe lisa

E-pood

Osta kinkekaardid mugavalt e-poest! See on ideaalne võimalus kinkida oma lähedastele just neile meelepärane teenus. Rahaline kinkekaart kehtib Hestia Hotel Laulasmaa Spa hotellis, vee- ja saunakeskuses, Hibiscus Spaas, a la carte restoranis Wicca ja Resto Verdes.

Külasta e-poodi