Menüü Broneeri

Energeetiline pilates

Treeningud toimuvad Hibiscus Spa saalis
või ilusa ilma korral rannas

Energeetiline pilates on turvaline, sujuv ja samal ajal piisava tempoga harjutusmeetod. Harjutuskavas lähtutakse indiviidi või rühma olukorrast. Harjutustes on põimitud aktiivsus ja lõõgastus. Harjutused on lühikesed, kuid efektiivsed. Keha sisemisi lihaseid kasutades ja õiget kehaasendit korrastades, mõjutatakse end seestpoolt korrastades ka väljapoole.

Milleks kasulik?

Õige ja loomulik keha asend võimaldab kehal end ise tervendada ja head seisundit hoida. Spetsiifiline hingamine toetab keha puhastumist ja rikastumist toitainetega. Energeetilise Pilatese abil paraneb: keha- sümmeetria, vorm, painduvus ja toonus, elujõud ja vaimuerksus, ainevahetus, tugevneb liigese-tugiaparaadi süsteem. Meetod normaliseerib- vereringet, kõikide kudede- ja organite tööd, parandab ajutegevust ja eluerksust (on täheldatud positiivset muutust loiduse ja depressiooni puhul). Terviklik lähenemine mõjutab kogu tervislikku seisundit. Energeetilise pilatese tunnis õpime tunnetama ja kasutama energiat. Osaleja õpib jälgima enda seisundit.

Kellele sobib?

Harjutusi saavad teha kõik, kes pole varem kehalise treeninguga tegelenud, vigastuste ja terviseprobleemidega kuni aktiivsete sportlasteni. Sobib nii naistele kui ka meestele.
Tunni kestvus on 60 min.

Treeningud toimuvad:

Teisipäeval kell 18:00, õpetaja Agnes Karro
Laupäeval kell 10:00, õpetaja Agnes Karro

HIND:

Ühe treeningu hind on 10 €
10- korra kaart maksab 80 €

Hotellis majutuvatele külalistele on eelregistreerimisel treening tasuta.
Tunnis osalemine toimub eelregistreerimise alusel.
Palume Teil eelregistreerida telefonil 687 0877 või spaadmin.laulasmaa@hestiahotels.ee

“Tunne südames, tunne hinges – mis on hea. Sealt vastuse saad – hea. “

Agnes Karro,
Teadliku elu- ja energiatreeningute juhendaja