Menüü

Hestia Hotel Seaport

PIIRATUD LINNAGA, AVATUD MERELE

MEIE HOTELL

Liikluskorraldus hotelli läheduses

Seoses uue tänava Reidi tee ehitusega ei ole alates 21. märtsist 2019 võimalik Uus- Sadama tänava kaudu jõuda reisisadamasse. Sadamasse jõudmiseks tuleb kasutada Petrooliumi või Lootsi tänavat. Jalakäijatele on Uus- Sadama tänav avatud.

Alates 25. märtsist ei ole Lootsi tänavalt võimalik sõita Jõe tänavale ja sooritada parempööret. Ümbersõit on Lootsi põiktänavast, kust saab pöörata nii paremale kui vasakule.

Liikluskorraldust seletav joonis.

 

Hotellist

Hestia Hotel Seaport asub Tallinna merevärava ehk reisisadama vahetus läheduses, vanalinnast vaid kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Elava vastuvõtuala, päikeseterrassiga kohviku ja avarate tubadega hotell on õige peatuspaik linnaga tutvujatele.

Broneeri kohe

Toad

Hotellis on 113 mugavalt sisustatud numbrituba, mis on kujundatud merelähedastes soojades toonides, tubades on loodussõbralik korkpõrand. Kõik hotellitoad on varustatud konditsioneeriga.

Broneeri kohe Loe lisa

Söök & Jook

Hotelli esimesel korrusel asub hubane kohvik, kus hommikuti serveeritakse rikkalikku buffet hommikusööki.

E-R 07:00-10:00
L-P 08:00-11:00

Täiskasvanu 9 €, laps kuni 12 a. 4.50 €.

Muul ajal on menüüs rahvusvahelised lemmikud – pizzad, burgerid, schnitzel jpt. Suvisel perioodil saab maitsvat einet nautida õdusal väliterrassil. Ettetellimisel valikus ka grupimenüüd.

 

 

Parkimine

Hotelli külastajate käsutuses on hotelli ees olevad parkimiskohad, mis on vabade kohtade olemasolul hotelli klientidele tasuta. Soovi korral on võimalik lisatasu eest (15€/ööpäev) kasutada hotelli garaaži, kus on 9 kohta sõiduautodele (maksimumkõrgusega 1,70m). Vastava parkimisloa saamiseks palume pöörduda hotelli vastuvõttu.

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 0 km
  • Kaugus rongijaamast – 1,5 km
  • Kaugus lennujaamast – 4,0 km
  • Kaugus bussijaamast – 2,5 km
  • Kaugus Tallinna vanalinnast – 0,7 km